Hakkımızda

SimyaDent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2021 yılında Ankara Çukurambar’da kurulmuş olup, şehrin merkezinde ve hastalarımızın kolaylıkla ulaşabileceği bir konumda bulunmaktadır.

Kliniğimizde, geleneksel diş kliniklerinin ötesinde en son teknolojiler ile diş hekimliğinin tüm branşlarında hizmet verilmektedir. Hastalarımızın kendi alanlarında uzman diş hekimleri tarafından güven ve keyifle hizmet almasını ve uygulanan tedavi kalitesinin uzun dönem hasta memnuniyetini en üst düzeyde karşılamasını garanti etmekteyiz.

Tedaviye başlamadan önce hekimlerimiz ve hastalarımız ön görüşme ve muayene ile tedavi hakkında değerlendirme yapmaktadırlar. Bu süreçte tedavi sonunda erişebilecekleri sonuçları tedavi öncesinden dijital cihazlar üzerinde görüp karar verebilmektedirler. Böylelikle hastalarımızın estetik beklentilerine uygun tasarımlar yapılarak en yüksek hasta memnuniyetine erişilmektedir.

Kliniğimiz hijyen ve sterilizasyon standartlarına uygun olarak, pandemi şartlarında da hastalarımızın sağlık güvenliği ön planda tutularak hassasiyetle hizmet vermektedir.

Kliniğimizde genç ve çocuk misafirlerimizin de konforlu bir şekilde tedavi olmasını sağlamak amacıyla özel çocuk kliniğimiz ve oyun alanımızla hizmet vermekteyiz.

SimyaDent olarak, en güncel sağlık yaklaşımları ve estetik trendlerini son teknoloji ile birleştirerek hastalarımızın beklentilerine en uygun sonuçları sunuyoruz.

KLİNİĞİMİZ

SimyaDent logo

UZMAN KADROMUZ

DOKTORLARIMIZ

20 +

Farklı Tedavi

15 +

Yıllık Tecrübe

2000 +

Mutlu Gülüş

5 +

Uzman Doktor

Hakkımızda

Whatsapp
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Nasıl yardımcı olabiliriz?