Klinik Bilgileri

Adres

Kızılırmak mah. 1443 cad. 25A 1071 Usta Plaza No:44 Çankaya/ANKARA

Telefon

+90 312 543 56 00
+90 533 036 53 00

E-posta

info@simyadent.com
>

Bize Ulaşın

Sorularınız ve destek talepleriniz için

  Herhangi bir konuda ihtiyaç duyduğunuzda bizlere ulaşabilir, tecrübeli danışmanlarımız aracılığıyla bilgi alabilirsiniz. Sağlıklı ve parlak bir gülüşe sahip olmanın yol haritasını birlikte çizebiliriz.

  Randevu oluşturma, tedavi süreçleri, genel sağlık danışmanlığı ve benzeri birçok konuda ihtiyaç duyduğunuz rehberliği sizlere sağlamaktan mutluluk duyarız. En hassas diş problemlerinde dahi size yol göstermeyi, sağlıklı çözümler sunmayı taahhüt ederiz.

  Kliniğimiz, her zaman size en iyi hizmeti sunabilmek için kapılarını aralar. Sizinle yüz yüze iletişime geçmek ve en kaliteli hizmeti sunmak için buradayız. Bu noktada teknolojinin bize sağladığı diğer iletişim kanallarını da etkin bir şekilde kullanarak iletişimi kuvvetlendiririz.

  E-posta veya telefon üzerinden bizlere ulaşabilir, sorularınıza hızlı bir şekilde cevap alabilirsiniz. İletişim formumuz aracılığıyla da her türlü soru ve düşüncenizi bizlere iletebilir, en kısa sürede geri dönüşü görebilirsiniz.

  Unutmayın ki sizin düşünceleriniz, klinik hizmetlerimizin sürekli iyileşmesi ve gelişmesi için son derece değerlidir. SimyaDent diş polikliniği olarak diş sağlığına dair her türlü ihtiyacınıza empati ve bilimsel bir yaklaşımla karşılık vermeyi, size mükemmel bir deneyim sunmayı isteriz.

  İletişim

  Whatsapp
  Nasıl yardımcı olabiliriz?
  Nasıl yardımcı olabiliriz?