SimyaDent diş polikliniği olarak bizler hasta memnuniyetinin çok ötesine geçmeyi, sağlık hizmetlerimizi etkin, etkili ve erişilebilir kılmayı hedefliyoruz. Bu misyon doğrultusunda hastalarımızın sağlık hizmetlerine en kolay ve en ekonomik şekilde erişebilmeleri için geniş bir kurumsal ağla iş birliği içerisindeyiz. Bu ağ, çeşitli sigorta şirketlerini, kamu kuruluşlarını ve özel şirketleri kapsar.

Bu stratejik anlaşmalar, hastalarımıza diş sağlığı hizmetlerimizden daha elverişli koşullarda faydalanma imkânı sağlar. Bu şekilde hastalarımızın finansal yükü hafifler ve sunduğumuz hizmet yelpazesinden geniş çapta yararlanmaları mümkün olur.

Anlaşmalı olduğumuz kurumların tam listesine ulaşmak, bu kurumlarla nasıl hizmet alabileceğinizi öğrenmek ve gereken tüm prosedürler ve belgeler hakkında detaylı bilgi almak için iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz. Bizler, sizinle yolculuğunuzda her adımda yanınızda olmayı ve sizi en iyi şekilde destek vermeyi isteriz. 

Bilgi ve tecrübelerimizi, sizin en iyi diş sağlığı hizmetlerini alabilmeniz, sağlıklı ve parlak gülüşlere kavuşabilmeniz için kullanıyoruz. Bu, sadece bir iş değil, bizim için bir yaşam biçimidir; sizinle birlikte daha sağlıklı ve mutlu bir dünya inşa etmeyi arzulayan bir hekimlik anlayışının yansımasıdır.

Anlaşmalı Kurumlar

Whatsapp
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Nasıl yardımcı olabiliriz?