Tedaviyi Eğlenceye Dönüştürüyoruz

Kliniğimizde çocuk misafirlerimizin de güvenle ve eğlenerek tedavi olması için tüm ayrıntıları düşündük. Küçük misafirlerimiz için özel olarak hazırladığımız oyun alanımız ve renkli çocuk kliniğimizle hem ailelerin hem de çocukların keyifli bir deneyim geçirmesini sağlıyoruz.

SimyaDent diş kliniği olarak minik misafirlerimizin sağlık hizmetlerine erişim sürecini bir adım öteye taşıyarak onların hayal güçlerini harekete geçiren bir atmosfer sunmayı hedefliyoruz. Bununla birlikte çocukların enerjilerini gerekli noktalarda kullanabilecekleri, oyunlarla becerilerini geliştirebilecekleri ve çeşitli aktivitelerle yeni şeyler keşfedebilecekleri bir alan oluşturduk.

Bu oyun alanı, çocukların tedavi sürecini daha olumlu ve huzurlu bir deneyim olarak yaşamalarına olanak tanır. Hastane ortamının çoğu zaman çocuklar üzerinde bıraktığı olumsuz hissiyatın tersine biz burada çocukların hastane deneyimini sevecen ve sıcak bir deneyime dönüştürmeyi isteriz. Tüm bu çalışmalarımız, çocuklarımızın psikolojik durumlarını göz önünde bulundurarak onlara renkli, canlı ve neşe dolu bir çevre sunmayı hedefler.

Klinikte yer alan duvarlar, çocukların hayal dünyasını harekete geçirecek çizimler ve desenlere sahiptir. Çeşitli eğitici oyuncaklar ve materyallerle donatılmış bir oyun alanı ile çocuklarımızın tedavi sürecinde yeni şeyler öğrenmelerini ve keşfetmelerini teşvik ediyoruz.

SimyaDent olarak çocuklarımızın tedavi süreci boyunca sadece fiziksel olarak değil, psikolojik olarak da desteklenmesinin önemini vurgulamak istiyoruz. Çünkü biliriz ki tedavi süreci, sadece fiziksel bir süreç değildir ve çocukların ruh hâlleri, psikolojik durumları da iyileşme sürecinde kritik bir role sahiptir.

Bu vizyon yolunda ailelerin ve çocukların kliniğimizde geçirdikleri zamanın sadece tedaviye odaklanan bir süreç değil, aynı zamanda keyifli, öğretici ve stresten uzak bir deneyim olmasını sağlamayı hedef biliriz. Çocuklarımızın sağlıkla ve mutlulukla büyüdüğü bir dünya hayal ediyoruz ve bu hayali gerçekleştirmek için çaba gösteriyoruz.

Çocuk Kliniğimiz

Whatsapp
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Nasıl yardımcı olabiliriz?