Sağlığınızı Ertelemeyin

Doğru tedavi, doğru teşhis ile başlar!

Before starting the treatment, our dentists and patients evaluate the treatment with a preliminary interview and examination. At this stage, patients have the opportunity to foresee the simulation of final result they will have at the end of the treatment which is provided by our digital devices. This helps our patients to share their opinions and make decisions accordingly. Thus, the highest patient satisfaction is achieved by making designs in accordance with the aesthetic expectations of our patients.
Simyadent İmplant

Tedavilerimiz

Tümünü Gör
20 yaş diş çekimi diş ağrısı çekim Simyadent

Doktorlarımız

Tümünü Gör

SAĞLIKLI BİR SONUÇ İÇİN GEREKEN

TEDAVİ ADIMLARI

En güncel sağlık yaklaşımları ve estetik trendlerini son teknoloji ile birleştirerek hastalarımızın beklentilerine en uygun sonuçları sunuyoruz.
Diş Kliniği Teknoloji Röntgen Panoramik Film

Muayene & Tedavi Planlaması

Kapsamlı bir muayene ile birlikte tedavi planlaması yapmaktayız.

Tedavi

Gerekli tedaviyi uzman hekimlerimizle birlikte uygulamaktayız.

Sonuçlar

Sağlık ve estetik açıdan en uygun sonuçları sunmaktayız.

Kontrol

Tedavinin kalıcılığı için düzenli kontroller yapmaktayız.

Diş Bakımı & Tedavileri

Faydalı Bilgiler

ANLAŞMALI KURUMLAR

GOOGLE Yorumları

MÜKEMMEL
'da 175 değerlendirmeler
selen gürsoy
selen gürsoy
2024-02-21
Sevgili Tolga hocamla çok rahat bir tedavi süreci yaşadık ailecek 🙂 iyi ki yollarımız kesişti. Emekleri için teşekkür ederiz 🙂
Firat DOĞAN
Firat DOĞAN
2024-02-20
Dişlerimdeki çapraşıklık için Sıla Hocama muayene oldum. Gerekli tüm tedavi seçeneklerini sunup aklımdaki bütün soru işaretlerini giderdi. İnvisalign tedavisine karar verdim. İlgisinden dolayı teşekkür ederim.
Atakan Ayhan
Atakan Ayhan
2024-02-08
geçirdiğim tedavi sürecinden son derece memnun kaldım. beni her adımda bilgilendirdiler ve rahatlatıcı bir ortam sağladılar.
kemal özgül
kemal özgül
2024-02-04
Deneyimli ve enerjik kadrosuyla, ihtiyaçlarımın belirlenmesi aşamasından uygulama aşamasına tüm işlemlerim ile titizlikle ilgilendiler. Her şey için çok teşekkür ediyor, herkese tavsiye ediyorum.
Ali Arda İsenkul
Ali Arda İsenkul
2024-02-02
Simyadentteki randavumda Sıla Hanım benimle ilgilendi. Şeffaf plak tedavisinda karar kıldık ve bu sure zarfinda Tolga Beydende dolgu, dis tasi temizligi de yaptirdim. Personel dakikliği ve profesyonelliği, ayrıca benimle ilgilenilmesi vs gayet profesyonel ve samimiydi. Çok memnun kaldım
Sefa Bozkurt
Sefa Bozkurt
2024-01-24
Hayatım boyunca farklı illerde yaşadım ve hepsinde de farklı diş hekimlerine gittim. Evlendikten sonra eşimin bana en büyük kıyaklarından biriydi 😅 Hekimliği mükemmel bir insan... Ayrıca klinik olarak hastalara yaklaşımları çok nazik ve kibar... Teşekkürler herşey için
berna sönmez
berna sönmez
2024-01-22
Çok memnun kaldım Tolga beye Demet hanıma teşekkür ediyorum.

5000 +

Tamamlanmış Tedavi

2000 +

Farklı Hasta

% 100

Accurate Treatment

10 +

Years of Experience

SimyaDent

Whatsapp
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Nasıl yardımcı olabiliriz?