Ay*** N***

 Thanks to Dr Tolga, I fearlessly survived the implant, which I was afraid to have because I was afraid of the pain. There was absolutely no pain or swelling afterward. As a result of the controls, it was confirmed that the implant was successful. I was very satisfied with my treatment and care. Good luck to my doctor Tolga.

Öz*** Ya***

A dental health center that gives importance to hygiene, where you are informed in detail about the treatment method, you are treated by friendly and expert physicians, and every detail is considered for your children.

At*** Ba***

First, I had my dental calculus cleaned. My dr Tolga’s hand is really light. He did my job in a way that would give me confidence and expert in his job without making me feel at all. Thank you so much. Afterwards, we made an appointment again next week for teeth whitening.

Ha*** Gü***

I visited Simyadent for teeth whitening. I had office-style bleaching and then whitening continued at home with a plaque. I was very pleased, it turned white. Thank you!

Se*** Du***

I had teeth whitening done, and after having it done at the clinic, I continued to wear plaques at home. I was very satisfied. I suggest

Al*** Ya***

I had my upper front teeth capped, it was very natural and beautiful. They scanned with digital methods and it was placed 2 days later. My smile has changed, I am very satisfied, thank you.

Ed*** B***

A wonderful dental clinic in one word, consisting of a friendly and smiling team who do their work with perfect dedication.
I would like to thank my specialist Sıla and her amazing team for doing this job wholeheartedly, lovingly and with great care.
She is an extremely successful professional in dentistry.
So much so that we prefer Sıla every time, even though it is in Ankara rather than the clinics in Izmir.

Tu*** Ö***

Friendly, very good team at their job. The location is easily accessible, very close to the metro. The interior is spacious. I applied for the crookedness of my chin. I put wire. I was very satisfied. Thank you for your hard work.

So*** Ş***

Ortodonti tedavim için çok yer aradım ama Sıla hanımı duyup geldim hemn iyiki gelmisim cok memnunum tedavi sürecimi çene ameliyatı olmadan tek burda yapabildim cünkü iyi ki doktorumu buldum diyorum hem işinde başarısı için hemde ilgisi için çok teşekkür ederim Sıla Hanım hersey için

Ay*** A***

Sıla hocama tel tadavisi için başvurdum. İyi ki başvurdum. Tedavi sürecini detaylı anlatması, güleryüzlü olması, sürekliliği devam eden ilgisi… Her anlamda kendisine çok teşekkür ediyorum. İşinde gayet başarılı bir hekim.

E*** Ö***

Ortodonti tedavime başlayıp 1,5 yıl sonra tedaviyi tamamladığımız Sıla doktorum ilgisini ve güler yüzünü hiç eksik etmedi. İleri bilgi düzeyi ve tedavime gösterdiği tüm emek sonucunda tedavimden çok memnun kaldım .Dünyanın en tatlı ortodontistine teşekkür ederim.

Gü*** K***

Sıla Hocam ile ortodonti tedavimiz sürecin en başından bitimine kadar her aşamasında harikaydı. Benimle kurduğu güzel iletişim tedaviye severek devam etmemi sağladı. Daha önce dişçi koltuğuna hiç oturmamış bir insan olarak ilk deneyimimi kendisiyle yaşamak benim için büyük bir şanstı. Planlı, güler yüzlü, endişe ve sorularıma her zaman cevap bulduğum bir iletişim ile iki senelik tedavi sürecimizi tamamladık.

Me***

Invisalign tedavisi icin Sila Hanim’a basvurdum ve ilk randevudan itibaren kendisinin ilgili, profesyonel ve sevecen tavrini ortaya koymasi sebebiyle ortodontik tedavimi onunla surdurmeye karar verdim. Dikkatli olcumleri ve dogru tedavi planlamasi sayesinde ortodontik tedavim 8 ay gibi cok kisa bir surede ve tam istedigim gibi sonuclandi. Tedavi bitmesine ragmen 2 ayda 1 duzenli kontrollerle bozulma olup olmadigini kontrol ediyor. Bu da ortodontik tedavinin en onemli kisimlarindan biri. Kendisini herkese tavsiye ederim, oldukca ilgili ve isini severek yaptigi belli olan bir hekim.

Nz*** A***

Şuan tedavim devam ediyor ve her ay randevuma hevesli bir şekilde gidiyorum. Diş tellerimle bile şuanki halini beğeniyorum tedavi bittikten sonrasını heyacanla bekliyorum. Ortodonti tedavisi görmeniz gerekiyorsa bence hiç düşünmeyin. Sağlıklı güzel gülüşler dilerim 🙂

De*** Z***

Sıla hocam dişlerim çarpık olduğu için şeffaf plak takmamı önerdi. Onun tavsiyesi üzerine plak takmaya başladım. Çok profesyonel bir çalışmaydı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Me*** T***

Güler yüzlü, profesyonel ekip:)Zirconyum kaplamam pek güzel oldu, doğal dişlerim gibiiii😍 Harikasınız! Teşekkür ederim 💕 Çene botoksunda yeniden görüşünceye dek sağlıcakla kalın😘

Ab*** Y***

Gerek ilgi alaka ve gerek tasarım konforu olarak lokasyona yakışır bir klinik olmuş. Kısa sürede Ankara’da adını duyuracağına çok eminim.
Tedavimde göstermiş oldukları ilgi alaka için Tolga ve Sıla Hocalarıma teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

İb*** T***

Diş sağlığım için birden fazla operasyona ihtiyaç vardı. Sıla ve Tolga hocamın deneyimleri ve işlerindeki başarılarıyla memnun kaldım, tavsiye ederim. Dişçi korkunuz varsa da güzel enerjileri ile ikisi de size korkunuzu yendirecektir. Sağlıklı günler..

Na*** C***

iyi ki sıla hocayı bulmuşum çok severek gittim iki senedir herkese tavsiye ederim sevecen ve güleryüzü sayesinde diş tedavileriyle ilgili korkumu yendim çok çok iyi bir doktor ben çenemde kitlenme şikayetiyle gittim ve 2 yıllık tedavi sürecim boyunca hep dişlerimin açılış kapanışı düzeldi hem de çene sıkıntım ben çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim

Öz*** N***

Sıla hocama diş çapraşıklığım için başvurdum. Dijital tarama ile ölçülerim alındı, ilk randevumda tedavinin sonunda dişlerimin nasıl olacağını gösterdi. Şeffaf plaklaklarım geldi çok estetik kimse tedavi gördüğümü anlamadı. İlk aydan dişlerim düzelmeye başladı. Çok memnun kaldım, hocamın ellerine sağlık dişlerim inci gibi oldu. Tekrar teşekkür ederim

Sü*** Ş***

Çenemdeki ağrı sebebiyle hocama başvurdum alt dişlerimde çapraşıklık vardı hem ağrımdan kurtuldum hem de dişlerim güzel bir estetiğe kavuştu herkese tavsiye ediyorum çok teşekkürler.

Whatsapp
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Nasıl yardımcı olabiliriz?